Zmiana cennika De Dietrich

Od dnia 1 marca 2018 roku nastąpiła zmiana cen na oferowane produkty grzewcze marki De Dietrich. Wkrótce w zakładce katalogi pojawi się zaktualizowany katalog. W celu otrzymania oferty na urządzenia grzewcze oraz kotły De Dietrich, Biuro Sprzedaży oraz Przedstawiciele Handlowi służą pomocą. Zapraszamy do kontaktu !

Zmiana godzin pracy magazynu

Od dnia 05 lutego 2018 roku  do 31 marca 2018 roku następuje zmiana godzin pracy magazynu na ulicy Zawodzie 16 w Warszawie. Magazyn będzie aktualnie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00. Serdecznie zapraszamy naszych Klientów !

Nowości w ofercie De Dietrich

Zachęcamy do zapoznania się z zaktualizowaną ofertą De Dietrich z kategorii Techniki Domowej i Techniki Komercyjnej. Oferta obowiązuję od 18 września. W razie pytań o szczegóły i wycenę proszę kontaktować się Biurem Sprzedaży.  

grafika

Nowość wśród gazowych kotłów kondensacyjnych De Dietrich

Zachęcamy do zapoznania się z nowością De Dietrich w kategorii gazowych kotłów kondensacyjnych. Nowy kocioł Lumea to przede wszystkim nowoczesny design, niezawodność działania i łatwa instalacja. Kocioł zapewnia wysokie parametry eksploatacyjne, jego sprawność sięga aż 109%.  Został on stworzony w myśli o ochronie środowiska i dlatego zastosowano w nim technologię kondensacji, która wykorzystuje utajone ciepło pary wodnej zawartej w spalinach. Kocioł Lumea posiada nowy system GAC (Gas…

grafika

Ekologiczne metody ogrzewania domu

Pompy ciepła, kotły kondensacyjne czy ogrzewanie hybrydowe?   Trująca chmura smogu, która wisi nad naszymi głowami, to jeden z głównych tematów zaprzątających uwagę mediów ostatniej zimy. Do pracy ruszyły samorządy, które postanowiły najpierw ograniczyć, a w dalszej perspektywie wyeliminować użycie kotłów węglowych, uruchamiając programy dofinansowań na ich wymianę. Jednak nie tylko względy prośrodowiskowe przemawiają na korzyść ekologicznych metod ogrzewania domu i przygotowywania ciepłej wody użytkowej.…

grafika

Oferta De Dietrich

Uprzejmie informujemy, że w ofercie marki De Dietrich ponowni  pojawił się  gazowy kocioł Zena MS MI PLUS. Zachęcamy do zapoznania się z szczegółami technicznymi kotła Zena MS MI PLUS. W razie pytań lub ewentualnych wątpliwości co do zamówień prosimy o kontakt z Biurem Sprzedaży lub naszymi Przedstawicielami Handlowymi.      

Nowa strona internetowa

Szanowni Klienci, Współpracownicy i Partnerzy Handlowi, Uruchomiliśmy nową stronę internetową Dietherm, która charakteryzuje się nowoczesnym designem i responsywnością, dzięki czemu jest w pełni przystosowana do wyświetlania na telefonach komórkowych, tabletach i innych urządzeniach mobilnych. 

Zmiana adresu

Informujemy Klientów, Kontrahentów i Współpracowników firmy Dietherm, że z dniem 16 marca 2017 roku dział handlowy, logistyczny oraz księgowość wraca do swojej starej siedziby na adres: ul. Rumiana 7A 02-956 Warszawa

Aktualizacja katalogu De Dietrich

Aktualizacja katalogu De Dietrich Od dnia 01 marca 2017 r. obowiązują nowe ceny katalogowe produktów marki De Dietrich Zachęcamy do zapoznania się z nowościami i szczegółami oferty, które znajdują się w zakładce Katalogi.

Uprawnienia Instalatorów dla MCR Home

Informujemy naszych Klientów, że Instalatorzy którzy odbyli szkolenie De Dietrich oraz zdobyli autoryzację T1A Technika Domowa automatycznie uzyskali uprawnienia dla kotłów MCR Home. Umożliwia to dokonywanie przeglądów, uruchamianie oraz wprowadzanie wpisów do Systemu Kart Gwarancyjnych dotyczących kotłów MCR Home.