grafika

Biuro nieczynne

Szanowni Klienci, Informujemy, że we wtorek  04.05.2021 r.  biuro Dietherm S.A. będzie nieczynne. Zapraszamy ponownie w środę 05.05.2021 r. Pozdrawiamy, Zespół Dietherm S.A.

Biuro Dietherm nieczynne

Szanowni Klienci, Informujemy, że w związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi, w czwartek 01.04.2021 r. oraz piątek 02.04.2021 r. biuro Dietherm S.A. będzie nieczynne. Zapraszamy ponownie we wtorek 06.04.2021r. Pozdrawiamy, Zespół Dietherm S.A.

Wesołych Świąt

Wszystkim Klientom oraz Współpracownikom firmy Dietherm życzymy Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności  i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2021. Zespół Dietherm S.A.

Biuro nieczynne

W związku z nadchodzącym Świętami Bożego Narodzenia informujemy, że biuro Dietherm w środę 23 grudnia oraz Wigilię 24 grudnia będzie nieczynne. Zapraszamy ponownie w poniedziałek 28 grudnia.   Zespół Dietherm S.A.

grafika

Biuro Nieczynne w dn.12.06.20

W związku z nadchodzącym Bożym Ciałem i długim weekendem, biuro Dietherm w piątek 12 czerwca 2020 będzie nieczynne. Zapraszamy ponownie w poniedziałek 15 czerwca 2020.   Zespół Dietherm S.A.

Stan zagrożenia epidemicznego w Polsce

Drodzy klienci, Informujemy, że biuro i magazyn firmy Dietherm jest czynny i pracuje normalnie. Jednak mając na uwadze obecną sytuację związaną z  decyzjami Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r., w sprawie ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego oraz troską o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników, zwracamy się z prośba o ograniczenie kontaktów bezpośrednich w naszym biurze oraz kierowanie wszelkich zapytań handlowych drogą telefoniczną i…

Nowy katalog De Dietrich

Od 2 marca 2020 roku obowiązuje nowy katalog De Dietrich, w którym nastąpiła zmiana cen katalogowych na produkty grzewcze marki De Dietrich. Z nowym katalogiem De Dietrich Technika Domowa można zapoznać się przechodząc do zakładki Katalogi. W celu otrzymania oferty na urządzenia grzewcze oraz kotły De Dietrich, Biuro Sprzedaży oraz Przedstawiciele Handlowi służą pomocą. Zapraszamy do kontaktu !

Wesołych Świąt!

Wszystkim Klientom, Sympatykom oraz Współpracownikom firmy Dietherm, życzymy Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2020. Zespół Dietherm

Biuro nieczynne w Wigilię

W związku z nadchodzącym Świętami Bożego Narodzenia informujemy, że biuro Dietherm we wtorek 24 grudnia będzie nieczynne. Zapraszamy ponownie w piątek