Alpex czyli elementy instalacji ciepłej wody użytkowej i centralnego ogrzewania marki Fränkische

Alpex-duo

System rur wielowarstwowych Fränkische o średnicach 16 – 32 mm przeznaczone do instalacji ciepłej wody użytkowej i centralnego ogrzewania. Ich zdecydowanym atutem jest zoptymalizowany przepływ, trzy różne kontury zaprasowania oraz szerokie okienko rewizyjne, które ułatwia kontrole połączeń. Alpex-duo spełnia wszystkie standardy określone przepisami regulującymi instalacje wody pitnej.

Alpex L

System rur wielowarstwowych o dużych średnicach 40 – 75 mm przeznaczony do instalacji ciepłej wody użytkowej i centralnego ogrzewania. Posiada szerokie okienko okienko rewizyjne, które ułatwia kontrole połączeń oraz sygnalizuje użytkownika o pojawieniu się nieszczelności w instalacji. Alpex L stanowi optymalne uzupełnienie do Alpex-duo.

Frankische Alpex L

Fränkische Dane Techniczne

Alpex-plus

Aplex-plus to innowacyjne złączki z PPSU z tuleją, wykonane ze stali nierdzewnej o średnicach 16 – 26 mm. W celu kontroli połączeń posiada optyczny pierścień sygnalizacyjny.  Łatwy do izolowania, ze względu na smukła formę, dodatkowo prosty w montażu i nie wymagający do tego dużej przestrzeni. fränkische alpex-plus

 

Fränkische Dane Techniczne

 

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Sprzedaży.