Instalacje Solarne De Dietrich

Instalacje solarne De Dietrich to szeroki wybór kolektorów słonecznych, podgrzewaczy c.w.u. oraz pakietów solarnych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Wysoka jakość urządzeń De Dietrich i zgodność z dyrektywą ErP gwarantuje energooszczędność, niższe koszty i ochronę środowiska zamontowanych instalacji solarnych. Poznaj instalacje solarne De Dietrich!

INISOLINISOL SLIMINISOL UNOKolektor płaski C250V PLDietrisol PowerDietrisolPodgrzewacze DC PSB PSB 800/2 i B 1000/2Zasobniki RSB
Zestaw solarny INISOL skonfigurowany jest w celu wsparcia produkcji ciepłej wody użytkowej dla rodziny 2-osobowej (model 200-2), 4-osobowej (model 300-4) lub 6-osobowej (model 400-6). Zestaw solarny De Dietrich składa się z płaskiego kolektora C250V PL dostosowanego do montażu na dachu pochyłym lub płaskim, regulatora SEL AOL i podgrzewacza solarnego BSL bądź BESL. Podgrzewacz w zależności od potrzeb może być dwu-wężownicowu lub jedno-wężownicowy z zamontowaną grzałką elektryczną.

Katalog De Dietrich Technika Domowa

Inisol Slim marki De Dietrich to powierzchniowe kolektory o wysokiej sprawności. Przeznaczone są do montażu pionowego na dachu lub na tarasie. Charakteryzuje się niewielką wagą – tylko 31 kg i niespotykaną grubością kolektora – tylko 46,5 mm. Możliwe jest podłączenie nawet 10 kolektorów szeregowo przy montażu pionowym (bok do boku). Kolektor posiada absorber aluminiowy, powierzchniowy z selektywną powłoką z miedzianym wymiennikiem. Przezroczysta szyba kolektora wykonana jest z bezpiecznego szkła. Obudowa kolektora Inisol Slim wykonana jest natomiast z profilu aluminiowego, z rowkiem mocującym na obwodzie i aluminiową tylną pokrywą zamykającą.

Katalog De Dietrich Technika Domowa

Inisol Uno to solarny podgrzewacz ciepłej wody użytkowej BSL lub BESL kompletnie wyposażony i gotowy do montażu. Występuje w typoszeregach 200, 300 i 400 litrów. Wersja BSL to podgrzewacz z dwoma wymiennikami wężownicowymi, natomiast wersja BESL występuje w wersji z jednym wymiennikiem i grzałką elektryczną. Ciśnieniowy zasobnik Inisol Uno wykonany jest ze stalowej blachy pokryty specjalną warstwą emalii.

Katalog De Dietrich Technika Domowa

podgrzewacz solarny de dietrich

Kolektor płaski C260V PL to zagwarantowana przez De Dietrich wyższa sprawność dzięki aluminiowym absorberom powierzchniowym z powłoką wysoko selektywną i miedzianym wymiennikiem meandrycznym. Kolektor przeznaczony jest do montażu pionowego na dachach płaskich bądź pochyłych.

Katalog De Dietrich Technika Domowa

Dietrisol Power to rurowe kolektory słoneczne przeznaczone do instalacji solaranych o zwiększonej sprawności. Składają się z 7, 10 lub 15 szklanych koncentrycznych rur próżniowych. Istnieje możliwość podłączenia ich szeregowo do 10 kolektorów POWER 15 ( w przypadku POWER 10 do 15 kolektorów, w przypadku POWER 7 aż 16 kolektorów). Montowane na dachach płaskich lub pokryciach dachowych w układzie pionowym lub obok siebie.

Katalog De Dietrich Technika Domowa

kolektor słoneczny de dietrich

Podgrzewacz Dietrisol to podgrzewacze solarne c.w.u. Dietrisol TRIO i Dietrisol Quadro. Dietrisol TRIO przeznaczony jest do instalacji w systemach solarnych dla powierzchni kolektorów do  4,5 m2 w przypadku modelu DT 250 i 6,5 m2 w przypadku modelu DT 350. Natomiast Dietrisol Quadro to podgrzewacz solarny wykorzystywany do wytwarzania ciepłej wody użytkowej i wspomagania ogrzewania. Montowany jest w systemach solarnych, który może zostać podłączony do czterech różnych generatorów ciepła. Wyposażony jest w dwa wymienniki solarne.

Katalog De Dietrich Technika Domowa

Modele DC marki De Dietrich to dwufunkcyjne podgrzewacze solarne przeznaczone do wytwarzania ciepłej wody użytkowej lub wspomagania centralnego ogrzewania o pojemności od 750 do 1000 litrów. Zasobnik wytwarzania ciepłej wody użytkowej jest zintegrowany w części górnej zasobnika buforowego. Modele PSB i PS to podgrzewacze buforowe również wytwarzające ciepła wodę użytkową bądź wspomagające centralne ogrzewanie.o pojemności od 500 do 2500 litrów. Podgrzewacz wykonany został z grubej blachy stalowej, część dolna posiada przyspawany w wymiennik z gładkiej rury, który przeznaczony jest do podłączenie do instalacji solarnej. Wewnętrzne pokrycie antykorozyjną farbą powoduje, że podgrzewacz przeznaczony jest wyłącznie do wytwarzania i magazynowania ciepłej wody dla ogrzewania.

Katalog De Dietrich Technika Domowa

podgrzewacz c.w.u.

Wysoko wydajne pojemnościowe podgrzewacze solarne techniki komercyjnej  z dwoma wymiennikami i podwójnym dnem. Występują w dwóch wersjach 800 i 1000 litrów. Zasobnik ciśnieniowy wykonany jest z blachy stalowej pokryty specjalną emaliowaną powłoką. Konstrukcja i moc podgrzewacza dostosowana jest do programu solarnego i kotłów grzewczych.

Katalog De Dietrich Technika Domowa

instalacje solarne de dietrich

Zasobniki RSB to wysoko wydajne zasobniki przeznaczone do magazynowania ciepłej wody użytkowej w obiektach przemysłowych i komercyjnych. Model RSB 800 i 1000 V posiadają wewnętrzną powłokę wykonana z emalii kwarcowej. Natomiast modele RSB 1500 i 3000 E mają wewnętrzną powłokę z wykończeniem epoksydowym.

Katalog De Dietrich Technika Komercyjna

instalacje solarne technika komercyjna