Dietherm S.A. dystrybutor techniki grzewczej

Firma Dietherm S.A. dostarcza urządzenia grzewcze na rynek polski od  roku 1991. Od 1996 roku funkcjonuje jako spółka akcyjna. Firma zajmuje się przede wszystkim kompleksową obsługą klientów w zakresie dostarczenia wysokiej klasy urządzeń grzewczych.

Podstawową działalnością Dietherm S.A. jest sprzedaż kotłów gazowych, olejowych i olejowo-gazowych oraz grzejników płytowych. W swojej ofercie produktowej Dietherm S.A. oferuje również takie urządzenia grzewcze jak kotły, pompy ciepła, systemy solarne, systemy spalinowe, palniki wentylatorowe i zasobniki producenta marki De Dietrich, Viessmann i Bongioanni. Ponadto spółka oferuje grzejniki takich producentów jak Terma, Irsap, Instal-Projekt, Korado i Regulus oraz inne urządzenia grzewcze producentów takich marek jak Fränkische, Schlosser i Schütz. Zasięg działalności spółki obejmuje całą Polskę. Za kontakt z klientem odpowiedzialni są przedstawiciele handlowi. Służą oni pomocą i doradztwem technicznym dotychczasowym i przyszłym klientom.

Głównymi odbiorcami oferty Dietherm S.A. w odniesieniu do dystrybucji kotłów grzewczych, są mniejsi dystrybutorzy, hurtownie i sklepy z urządzeniami grzewczymi. Natomiast w przypadku sprzedaży grzejników, głównymi odbiorcami są wykonawcy i projektanci inwestycji budowlanych.

Oferta producenta kotłów De Dietrich, którego reprezentuje Dietherm S.A. jest skierowana do instalatorów.

Cyklicznie organizowane są szkolenia podczas których prezentowane są nowe produkty i rozwiązania techniczne. Dietherm S.A. świadczy również usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.Usługi te realizowane są przez siostrzaną firmę Serwis De Dietrich-Oertli. Siedziba główna spółki i magazyn znajduje się w Warszawie.

Wartości, Misja i Cel

  • Zapewnienie najwyższej jakości produktów i świadczonych usług
  • Satysfakcja i zadowolenie klientów stawiamy na pierwszym miejscu
  • Dostarczanie produktów przyjaznych środowisku naturalnemu
  • Poszukiwanie alternatywnych i innowacyjnych rozwiązań w technice grzewczej

Dietherm S.A 
ul. Rumiana 7a
02-956 Warszawa

Magazyn
ul. Zawodzie 16
02-981 Warszawa

tel. (22) 651 67 71,
(22) 651 67 72,
(22) 852 00 08
fax: (22) 858 87 35